BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 8597088
*
nr 859 7088
Bordslampa
längd (a)
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:06:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 11:10:11
1
200 kr
8/11 14:10:11
2
350 kr
11/11 16:56:38
3
300 kr
11/11 18:46:25
4
500 kr
11/11 19:00:40
5
500 kr
11/11 19:01:24
5
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
*
Bordslampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7088
Bordslampa
längd (a)
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 11:10:11 | 1 | 200 kr |
8/11 14:10:11 | 2 | 350 kr |
11/11 16:56:38 | 3 | 300 kr |
11/11 18:46:25 | 4 | 500 kr |
11/11 19:00:40 | 5 | 500 kr |
11/11 19:01:24 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26